شهرام حدادی ابیانه
مدیر عامل

متولد ۱۳۵۶فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته معماری و شهرسازی شروع فعالیت حرفه ای از سال ۱۳۷۸ مدیر عامل و موسس مهندسین مشاور آرمان شار شرق در سال ۱۳۸۱، در حوزه طراحی معماری با رویکرد طراحی پروژه های شاخص و بلند مرتبه مسکونی، تجاری و اداری به شرح ذکر شده در توضیحات... آرمان شار
شهرام حدادی روز معمار، معمار برتر

قدردانی از ستارگان معماری شهر مشهد معماری به عنوان یکی از تاثیرگذارترین هنرهای دنیا مطرح است. سوم اردیبهشت، سالروز ولادت شیخ بهایی به عنوان روز معمار انتخاب شده است.

در همین راستا شهرداری مشهد به نیابت از مردم این شهر با برگزاری مراسمی با حضور پیشکسوتان و فعالان حوزه معماری، از برجسته ترین اساتید معماری مشهد، تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که با حضور مدیران شهری از جمله معاون معماری و شهرسازی شهرداری مشهد، ریاست کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی برگزار شد، از مهندس شهرام حدادی ابیانه به عنوان یکی از افرادی که رشد و توسعه شهر و فضای شهری مشهد مدیون تلاش ایشان است تقدیر به عمل آمد.
شهرام حدادی ابیانه، یکی از تاثیرگذارترین معماران شهر مشهد است که از جمله فعالیت های وی میتوان به طراحی اغلب پروژه های بلندمرتبه شهر مشهد مانند آرمیتاژ، الیزه، باران و... اشاره کرد. وی هم اکنون مدیرعامل بنای آرمانی است.