- بنـــــای آرمـــــانی -معرفی شرکت

بنـــــای آرمـــــانی

بنای آرمانی با هدف ارائه بالاترین سطح کیفیت یک خانه مسکونی اعم از طراحی شاخص پلان و نما، استفاده از به روزترین و مجلل ترین متریال های ساختمانی و برای اولین بار در ایران ایجاد خدمات ویژه رفاهی به صورت برون سپاری (خانه داری و F & B، لاندری، کارواش و ... ) آغاز به فعالیت نموده است. باز تولید مبانی نظری مسکن با نگاه ویژه به معاری غنی ایران با توجه به علایق و سلایق مخاطبان از اهداف دیگر این گروه می باشد.

بالا بردن کیفیت فضا با استفاده از متریال لوکس و مجلل مانند سنگهای اسلپ و استفاده از ساخته های چوبی خاص، طرح ریزی سفقهای بلند،
تاسیسات که از معتبرترین برندهای اروپایی استفاده شده است، سیستم هوشمند و برخورد تخصصی با بحث نور و رنگ و نیز،
بسیاری موارد دیگر از مهمترین مسائلی است که بنای آرمانی را از عمده ساختمانهای تولید شده امروز متمایز می نماید.

واحد خدمات نگهـداری و بهـر ه بـر داری بنــــــای آرمـــــانی

امروزه پس از طراحی و ساخت پروژه های لوکس و تحویل مجموعه های ساخته شده ، بنای آرمانی همچنان با پایبندی به اهداف تعیین شده در مسیر توسعه خود گـام برمی دارد .
بنای آرمانی با تعریف پروژه های مسکونی لوکس به همراه ارائه خدمات بهره برداری منحصر به فرد همواره مورد توجه افراد بوده است که تمایل به زندگی در مجموعـه های مسکونی با تعداد واحـد محدود را دارنـد .
حساسیت در مکان یابی ، توجه به جزییات طراحی و اجرا و دقت در انتخاب و همنشینی مخاطبان ، بنای آرمانی را در صدر انتخاب افراد علاقه مند به زندگـی با کیفیـت عالـی در شهـر مشهـد قـرارداده است .
بنای آرمانی با گردآوری افراد متخصص و تجربه سالها فعالیت حرفه ای بنیانگذاران و مدیران برگزیده به دوران شکوفایی خود رسیده و به عنوان پیشرو در صنعت ساختمان های لـوکـس فعالیت می نماید .
مجموعه های مسکونی بنای آرمانی فارغ از یک ساختمان لوکس مکانی مناسب برای یک زندگی سر شار از آرامش و رفاه می باشد .ساکنین بنای آرمانی علاوه بر دریافت سرویس های ویژه تعریف شده در مجموعه بنای آرمانی ، از سایر سرویس ها بین المللی ازقبیل عضویت در باشگاههای ورزشی ، مراکز سلامت و تندرستی کشورهای اروپایی و آسیـایـی، امکان استفـاده از بیزینس لانـژهـای فرودگاه های بین المللی و همچنین دریافت سرویس خدمات مالی و بانکداری بیـن المللـی بنای آرمـانی برخـوردار خواهنـد شـد .

سـازه هـای ایمــن

با پیشرفت علم و تکنولوژی و اتفاقات ناگواری که در اقصی نقاط دنیا بر اثر حوادث طبیعی از جمله زلزله های سهمگین می افتد،
اهمیت سازه و اسکلت ساختمان و لزوم توجه به آیین نامه های زلزله دو چندان می شود و توجه متخصصین به سازه های مقـاوم در برابر زلـزله را معطـوف به خـود می نمایـد .
یکی از بهترین انواع سازه های مقاوم در برابر زلزله اسکلت های فولادی است که به صورت سنتی ساخته نمی شود و در کارخانه جات مجهز با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و با رعایت استاندارد های روز جهانی و تست های جوش مربوطـه انجـام می گیـرد و با رنگ های مقـاوم در برابـر خوردگـی پـوشش می شـود .
بنای آرمانی با بهره گیری از این تکنولوژی ساخت و اتصال این سازه های مقاوم با پیچ و مهره ضریب امنیت ساختمان های خود را چند برابر نموده است تا این سـازه بتوانـد بستـری ایمـن بـرای زنـدگی آرمـانی در بنــای آرمــانی باشـد .

بـام سبـز روزنـه تنفـس

طبیعت همواره عنصر جدایی ناپذیر بنای معماری بوده و هست و روح و جان بنا در کنـار آن تکـامل می یابـد .
بـام سبـز در بنـای معمـاری جـان بخـش فضـای معمـاری و سکونـت خواهـد بـود .
در تعـریف این فضا می توان گفت که حیاط اصلی و روزنه تنفس کاشانه و ساکنین خواهد بود، استفاده از پوشش گیاهی مناسب و متنوع و نگاه تخصصی به آن، حضور آب و همین طور تعریف عملکردهای متناسب با رفتار فضای باز، ضمن حفظ زیبایی مجموعه در راستای تعریف عملکردهای اجتماعی، مورد نیاز مجموعه نیـز قرار خـواهـد گـرفـت .
فضای تفریحی مناسب با منظری دلنشین و حفظ حریم مالکین، خاطره زیبای حیاط هـای از یـاد رفتـه را زنـده خواهـد کرد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره
989154008464+
تماس حاصل فرمایید و یا با

شماره ۳۱۵۰۳ آماده پاسخوگیی به شما هستیم